FAHER

AKTUALNOŚCI

Faher – alternatywa dla najlepszych

Faher oferuje wysokiej klasy napędy za bardzo przystępną cenę, zapewniając przy tym nienaganny serwis. Producenci bram, markiz i rolet potrzebują solidnego dostawcy, partnera, który szybko reaguje na ich potrzeby.

Każdy producent w branży roletowej, wcześniej czy później, staje przed decyzją zakupu napędu do swojego produktu. Każdy chciałby swój produkt wyposażyć w sposób zapewniający długotrwałe prawidłowe funkcjonowanie i zadowolenie klienta. Jak wybrać produkt dobrej jakości w czasach, gdy ofert jest tak wiele? Która z nich zagwarantuje odpowiedni standard poparty rzetelną informacją o pochodzeniu?

Dostawców automatyki do bram i rolet śmiało możemy podzielić na takich, którzy oferują produkt drogi, o wysokiej jakości potwierdzonej wieloletnim doświadczeniem i zaangażowanym olbrzymim wsparciem marketingowym oraz takich, którzy oferują tylko cenę.

Faher Automatyka, budując relacje ze swoimi partnerami opiera się na bogatych doświadczeniach swoich dostawców, podpierając je jednocześnie rzetelną informacją techniczno-handlową o produkcie oraz bezproblemową obsługą klienta. W efekcie oferuje produkt wysokiej jakości w cenie, zapewniającej skuteczną walkę z konkurencją w Polsce i na rynkach europejskich. Ambicją firmy jest stworzenie nowej jakości relacji ze swoimi partnerami, gwarantującej długoletnią owocną współpracę.

red. Marcin Izydorczyk — oknonet.pl

START AKTUALNOŚCI Faher – alternatywa dla najlepszych