FAHER

O firmie

silinik faherBazując na wieloletnim doświadczeniu i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku europejskiego oferujemy wysokiej klasy napędy za bardzo przystępną cenę zapewniając przy tym nienaganny serwis.

Celem naszym jest idealne trafienie w gusta klientów. Producenci bram, markiz i rolet potrzebują solidnego dostawcy – partnera, który szybko reaguje na ich potrzeby.

Faher to firma, która na pierwszym miejscu stawia klienta. To klient i jego potrzeby stanowią wartość nadrzędną. Staramy się budować silne i trwałe relacje z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi, co pozwala na ciągłe obustronne doskonalenie produktów i usług.

Optymizm i entuzjazm w nieustannym poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań elektrotechnicznych, pozwoliły Nam zyskać zaufanie liderów w dziedzinie technik osłonowych.

Dbamy o wysoką jakość! Każdy produkt jest dokładnie sprawdzany i testowany. Skrupulatnie wybieramy swoich kooperantów tak, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy. Wszystkie napędy znakowane są indywidualnym numerem fabrycznym oraz dokładną datą produkcji.

Nasza gwarancja to nie wirtualne zapewnienie a FAKT.

Staramy się by marka „FAHER” stawiana była na równi z najlepszymi w branży.

Zapraszamy do współpracy